Gynekomastie

I muži mohou trpět ztrátou sebevědomí díky nevzhledně vypadajícím prsům. U některých mužů se stává, že díky hormonálním změnám dojde k patologickému zvětšení prsou (občas může nastat i situace, že dojde ke zvětšení prsa pouze jednoho). Tyto hormonální změny se můžou odehrát buď v období puberty, nebo naopak u starších ročníků. V každém případě se jedná o nevzhlednou vadu na kráse, která může se sebevědomím muže nehezky zamávat. Pokud jste ideálním kandidátem, na nic nečekejte a objednejte se k nám. Na naší klinice Leticia v čele s precizním MUDr. Petrem Hýžou, Ph. D. je operace gynekomastie možná. Pokud máte další otázky, navštivte naše užitečné informace, či nás přímo kontaktujte. Více informací o samotném průběhu zákroku nalezete po kliknutí na odkaz ZDE.

Čím je způsobena?

Gynekomastie je způsobena růstem prsní žlázy, nebo také růstem objemu tuku v prsech. Z toho důvodu je občas nutné předoperační vyšetření, které provede endokrinolog.

Pro koho NENÍ vhodná

Operace není vhodná pro muže, kteří trpí obezitou, nebo se u nich vyskytuje nadbytek tuku, který je způsoben pouze přílišnou nadváhou

Splňte si svůj sen o dokonalém těle

Objednejte se na konzultaci
Nebo mi zavolejte:

+420 737 787 787