Nejoblíbenější zákroky

Abdominoplastika bez liposukce

Popis zákroku

Abdominoplastika s liposukcí

Popis zákroku

Operace břicha

Ploché bříško je snem nejedné ženy. Občas se ale také může stát, že i přes veškerou Vaši snahu formou diet a cvičení svého vysněného bříška nedosáhnete. Od toho tu jsme ale my. V případě, že netrpíte nadváhou, ale přesto Vás trápí povislé bříško s volnou kůží, pomůže Vám plastika břicha, jinak známá také jako abdominoplastika.

Příčiny povadlého bříška

Povislé bříško může mít za příčinu například opakované těhotenství, výrazné změny tělesné hmotnosti, ale také dědičnost, vrozené abnormality, či následky předchozích operací břicha.

S čím Vám plastika NEPOMŮŽE

Je třeba upozornit na to, že plastika břicha nenahrazuje hubnutí ani pravidelné cvičení. Pokud chcete zákrok podstoupit, je ideální stav, když Vaše váha před operací nepřesahuje BMI 30.

Je výsledek trvalý?

Výsledek je trvalý a pevné bříško Vám zůstane, pokud si tělesnou hmotnost udržíte, ale výsledek je ohrožen v případě, že Vaše tělo projde výraznými změnami tělesné hmotnosti. Tento druh plastické operace nedoporučujeme v případě, že plánujete těhotenství nebo výrazné hubnutí. Dále je nevhodné operaci podstoupit, pokud trpíte závažným onemocněním, či jste se špatném zdravotním stavu.

Pokud máte povolené bříško pouze pod pupíkem, stačí vám tzv. miniabdominoplastika. Ta je ale prováděna velmi zřídka. Po tomto zákroku je jizva samozřejmě menší a pupek zůstane na svém místě.

Galerie před a po zákroku

Mohlo by se Vám líbit

Liposukce

Popis zákroku

Korekce následků úrazů

Popis zákroku

Splňte si svůj sen o dokonalém těle

Objednejte se na konzultaci
Nebo mi zavolejte:

+420 737 787 787