Operace nosu

Nos je velmi důležitou a estetickou součástí Vašeho obličeje, nicméně jeho vzhled je velkou většinou dán geneticky. Samozřejmě může být jeho tvar ovlivněn i následkem úrazů. Nos může disponovat nevzhlednými hrbolky či nerovnostmi, nebo zkrátka nemá lichotivý tvar, čímž se stává neproporcionálním vůči Vašemu obličeji. A to může s Vaším sebevědomím dost zamávat. Naštěstí je tu dnes plastika nosu a nos lze upravovat tak, abyste byla spokojená a cítila se krásná. 

Co plastika nosu změní?

Plastika nosu, jinak také rhinoplastika, zlepší vztah k harmonii celého obličeje, profil, ale také celkový dojem obličeje i jeho symetrii. Chrupavka je flexibilní tkáň a hojení, které nelze přesně odhadnout může v některých případech poněkud pozměnit výsledek operace.

Pro koho je operace vhodná?

Ideálním kandidátem na operaci nosu se stáváte v případě, že máte plně ukončený vývoj nosu. Vývoj nosu je ukončen zhruba od 15. roku života, nicméně se doporučuje rhinoplastiku podstupovat až v plnoletosti. Samozřejmostí je perfektní zdravotní stav, který neovlivní následnou rekonvalescenci.

Splňte si svůj sen o dokonalém těle

Objednejte se na konzultaci
Nebo mi zavolejte:

+420 737 787 787