Plastika čela a obočí

Stárnutí nezastavíme, bohužel je to přirozený jev našeho života. Můžeme ho ale pozastavit. Jak? Pomocí forehead liftu, alias plastiky čela a browliftu, plastiky obočí. Pokud stárneme, spadené obočí, vrásky mezi obočím a vrásky na čele jsou naší každodenní, ne zrovna příjemnou součástí. Žádná z žen přeci nechce mít povislé obočí a pokleslé čelo. Obličej totiž v tomto případě vypadá hodně unaveně a smutně. Samozřejmě na jejich hustotu a výskyt má vliv dědičnost, ale také přehnaná aktivita mimických svalů. Díky browliftu a foreheadliftu se odstraní vrásky na čele, pozvedne se obočí, vypne se kůže a opticky se zvětší a zvýrazní oči. A vrátí se Vám ztracené sebevědomí.

Důvody k absolvování zákroku

Plastika obočí a čela není jen estetickou záležitostí. Je vhodná pro pacienty, kteří trpí přepadávajícím obočím, které následně překrývá oční víčka, čímž se následně zhoršuje jejich pokles. Mnoho pacientů s tímto problémem má za to, že jim pomůže jen plastika horních víček. To ale není pravda. Někdy je potřeba obočí i čelo pozvednout. 

Kombinace zákroků

Plastika čela a obočí se někdy kombinuje s plastikou horních, ale také spodních víček. Aby byl výsledek co nejideálnější, kombinuje se foreheadlift a browlift s plastickou operací obličeje a krku. Pokud se plastické operace vzájemně kombinují, jsou prováděny ve více operacích v určitých intervalech, ale také současně.

Splňte si svůj sen o dokonalém těle

Objednejte se na konzultaci
Nebo mi zavolejte:

+420 737 787 787