Výplň vrásek na bázi kyseliny hyaluronové

Vrásky jsou nepříjemnou starostí, které trápí nejednu ženu. Díky dovednostem medicíny jim ale můžeme dnes aspoň z části říci „STOP“ a můžeme se cítit o něco mladší. K tomu nám může pomoci kyselina hyaluronová. 

Používaný roztok mimo kyselinu hyaluronovou obsahuje také vitamíny, aminokyseliny, ale někdy také vlastní obohacenou krevní plasmu. Roztok se aplikuje pomocí mikrojehel do střední vrstvy kůže. Tento typ ošetření dlouhodobě hydratuje a vyhlazuje vrásky.

Kyselinu hyaluronovou je možné také kombinovat s dalšími metodami estetické medicíny, jako například s botoxem, či resurfacingem.

Co to je kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je látka, která se v těle přirozeně vyskytuje. Bohužel ale s tím, jak stárneme, se takto látka postupně z těla vytrácí. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a díky tomu je naše pokožka hydratovaná.

Přítomnost výplňového materiálu vede k novotvorbě vaziva a také k obnovení elasticity kůže. Z toho důvodu jsou vrásky částečně vyhlazeny i po kompletním vstřebání materiálu. Při opakovaných aplikacích kyseliny hyaluronové se doba účinku prodlužuje. 

Použití kyseliny hyaluronové

Kyselinou hyaluronovou se nejčastěji odstraňují vrásky kolem úst, mezi obočím, pod očima, ale také se díky ní odstraňují tzv. „kuřácké“ vrásky nad horním rtem. To, jak rychle se výplně vstřebávají je velmi individuální, ale podstatným faktorem je také použitá značka výplně.

Pomocí kyseliny hyaluronové také modelujeme a doplňujeme objem nad lícními kostmi. Dále také upravujeme spodní přirozené kontury obličeje a bradu a odstraňujeme atrofické jizvy, nebo přílišně roztažené ušní dírky.

Splňte si svůj sen o dokonalém těle

Objednejte se na konzultaci
Nebo mi zavolejte:

+420 737 787 787