Operace odstálých uší

Odstávající uši mohou se sebevědomím člověka pěkně zalomcovat. Je to poměrně rušivý element, který může z jinak krásného a symetrického obličeje udělat nevzhlednou vadu na kráse. Tento problém se týká především dětí a v dnešní době není výjimkou, když se setkáte s nepříjemnými a posměšnými poznámkami na právě odstávající uši. A přesně tohle vede ke ztrátě sebedůvěry. Přitom stačí tak málo.

Co to je mikrocie?

Mikrocie, jinak také známá jako vada ušního boltce, je taková vada, při které dochází k deformaci ušního boltce. Boltec v tomto případě může být deformovaný, malý, nebo také může dojít k jeho absenci. Tato vada je často spojená s nevyvinutým zevním zvukovodem a poruchou sluchu. Tato deformace se řeší vytvořením celého nového ušního boltce.

Jak odstálé uši napravíme?

V našich schopnostech je odstávající uši upravit tak, že změníme jejich tvar a upravíme je takovým způsobem, aby od hlavy neodstávaly. Operací zlepšujeme proporce ušních boltců tak, aby byly poměrné k obličeji. Korigujeme také nepřirozený tvar ušních boltců, ale dokážeme upravit i lehké deformace způsobené úrazem. Více informací o průběhu zákroku se dozvíte ZDE.

Kdy zákrok podstoupit?

Tento druh operace je možné provádět pouze od věku 5 let a nejčastěji se provádí ve věku 9 let, jelikož chrupavka je právě v tomto věku dostatečně stabilní a vyvinutá. To ale neznamená, že operaci nelze provádět po 9. roku života.

Galerie před a po zákroku

Splňte si svůj sen o dokonalém těle

Objednejte se na konzultaci
Nebo mi zavolejte:

+420 737 787 787

Summary
Plastika uší
Service Type
Plastika uší
Provider Name
Leticia s. r. o. ,
Sochorova 1,Brno,Jihomoravský kraj-61600,
Telephone No.737 787 787
Area
Brno
Description
Trápí Vás odstáté uší? V tom případě Vám pomůže plastika uší. Tento vzhledový handicap může velmi zamávat se sebevědomím. To ale můžete hravě získat zpět.