HÝŽDĚ

Před zákrokem:

Před samotným zákrokem je nezbytně nutná konzultace s naším lékařem, při které se po vzájemné domluvě rozhodnete, jaký typ implantátů pro Vás bude nejlepší a následně se na zákrok objednáte.

Průběh zákroku:

Tento typ operace se provádí v celkové narkóze. Implantát je vkládán z řezu, který je veden mezi hýžděmi. Tam je pak také skryta výsledná jizva v podobě drobné čárky. Nemusíte se bát – tato jizvička časem vybledne a není vidět. Pro implantát se vypreparuje prostor pod hýžďovým svalem, který musí mít stejný tvar i velikost jako samotný implantát. Tomu, aby se následně implantát volně pohyboval nebo přetáčel, brání právě hýžďový sval. Zákrok trvá zhruba hodinu.

Po zákroku:

Po operaci je samozřejmě nutné pár dní ležet na břiše. Na zádech je možné ležet až zhruba po týdnu od operace. Pokud máte sedavé zaměstnání, jako například práci v kanceláři, doporučená doba návratu do práce je přibližně 14 dní. Do té doby se doporučuje lehká a pochopitelně opatrná chůze, spánek na břiše a minimum sedání. Plná fyzická zátěž je možná až zhruba po 6 týdnech od operace. Otok, případné pocity přelévání tekutiny uvnitř hýždí, včetně bolestí postupně vymizí.

Výsledný efekt operace uvidíte přibližně po 3 měsících. Pokud jsou implantáty vloženy pod svaly, výsledek operace je trvalý. V případě, že se hýždě tvarují vlastním tukem, je nutné zákrok opakovat vícekrát, jelikož část tuku se postupně vstřebává.

Splňte si svůj sen o dokonalém těle

Objednejte se na konzultaci
Nebo mi zavolejte:

+420 737 787 787

MUDr. Petr Hýža, Ph.D. - expert v plastické chirurgii a mikrochirurgii

Leticia je vedena vynikajícím a precizním plastickým chirurgem a mikrochirurgem MUDr. Petrem Hýžou Ph.D.. Pan doktor má za sebou samozřejmě několik tisíců úspěšných zákroků a za svých 23 let praxe vrátil pacientkám nespokojeným se svým tělem, dávno ztracené sebevědomí. Doktor Hýža má opravdu bohatou praxi – vzdělával se na stážích v Americe, konkrétně na Univerzitě v Minnesotě, nebo také v Chicagu.

Leticia® – klinika plastické chirurgie a estetické medicíny Brno

Na brněnské klinice Leticia® věnujeme estetickým plastickým operacím. Od listopadu roku 2016 jsme pro naše pacienty otevřeli to nejmodernější pracoviště plastické chirurgie na Moravě. To vše kvůli tomu, aby se u nás naši pacienti cítili co nejlépe. Pacient je pro nás na prvním místě. A kvůli tomu jsme kliniku podřídili Vaší bezpečnosti. Veškeré zákroky a péči provádíme zodpovědně, za účelem perfektního a nekomplikovaného průběhu operace.