Nejoblíbenější zákroky

Zvětšení a modelace hýždí vlastním tukem

Popis zákroku

Zvětšení hýždí silikonovými implantáty

Popis zákroku

Plastická operace hýždí

Plné tvary a širší boky jsou velmi atraktivní záležitostí – krásně kulaté a vysoko posazené hýždě jsou dnes brány jako samozřejmost. Díky moderní medicíně je dnes tento symbol ženství na dosah. Už nemusíte trávit dlouhé hodiny v posilovnách a trápit se. Pokud se Vám nechce čekat a výsledek chcete okamžitý, jste na správné adrese. Zvětšení hýždí pomocí implantátů je na naší klinice možné! U nás si vytoužené pozadí můžete nechat vymodelovat.

Jak hýždě zvětšit?

Zvětšení hýždí je prováděno pomocí implantátů, které jsou dostupné v různých tvarech, profilech a samozřejmě také velikostech. Na konkrétním typu implantátu, jeho tvaru a velikosti, jenž se při operaci použije, se samozřejmě domluvíte s lékařem na konzultacích, které je před samotným zákrokem nutné absolvovat. Co je v tomto případě překážkou, je povolený zadek s nadbytkem povislé kůže. Této cestě k dokonalosti pomůžeme díky přenosu vlastního tuku, případně liposukcí. U osob, které jsou velmi štíhlé, metoda lipofilingu nelze použít, protože je zde absence tuku, který by bylo možné použít. Pokud Vás zajímá, jak tento zákrok probíhá, neváhejte kliknout ZDE. Pokud máte další otázky, určitě se podívejte na naše užitečné informace.

Splňte si svůj sen o dokonalém těle

Objednejte se na konzultaci
Nebo mi zavolejte:

+420 737 787 787

Summary
Zvětšení hýždí
Service Type
Zvětšení hýždí
Provider Name
Leticia s.r.o.,
Sochorova 1,Brno,Jihomoravský kraj-61600,
Telephone No.737 787 787
Area
Brno
Description
Plné tvary a širší boky jsou velmi atraktivní záležitostí – krásně kulaté a vysoko posazené hýždě jsou dnes brány jako samozřejmost. Díky moderní medicíně je dnes tento symbol ženství na dosah.