Operace rtů

Krásné, sexy a plné rty byly, jsou a budou v módě nejspíš napořád. Mít krásné a plné rty je dnes snem nejedné ženy. Proč? Protože krásné a plné rty jsou symbolem sex-appealu a ženskosti. Pokud jsou malé či úzké rty překážkou ve Vašem sebevědomí, neváhejte nás kontaktovat. Spolu s plnými rty roste sebevědomí každé ženy a dnešní technologie umí této přednosti jít krásně naproti. V dnešní medicíně je zvětšení rtů možné vícero způsoby. 

Varianty zvětšení

Naše plastická chirurgie provádí jak trvalé, tak i dočasné zvětšení rtů. Trvalé zvětšení rtů provádíme několika způsoby, a to W nebo V-Y posunem, ale také implantátem PermeLip. Dočasné zvětšení se provádí výplně na bázi kyseliny hyaluronové, jejíž efekt je pouze dočasný, trvá 6 až 12 měsíců.

W Posun

Pokus si pacientka vybere techniku W, dochází k posunu sliznice a následnému zvětšení rtů v jedné operaci. Více informace o tom, jak zákrok probíhá, se dozvíte ZDE.

V-Y posun

Pokud se pacientka rozhodne pro techniku způsobem V-Y posunu, zákrok je prováděn ve dvou operacích. Více informací o průběhu tohoto zákroku se dozvíte ZDE.

Splňte si svůj sen o dokonalém těle

Objednejte se na konzultaci
Nebo mi zavolejte:

+420 737 787 787